Hakkımızda

Bedi Tekstil

2014 yılında İstanbul’da kurulan Bedi Tekstil; 2022 yılında Manisa’da kurduğu konfeksiyon üretim tesisi ile birlikte, Erkek, Kadın ve Çocuk grupları olmak üzere tüm kategorilerde örme ürün üretiminde, güvenilir ve sürdürülebilir üretim hedefleriyle yoluna devam etmektedir.

Bedi Tekstil; Stratejik hedeflerinde bulunan İhracat’ta büyüme yolunda, Organik üretim için GOTS, Recycle üretim için RCS ve SEDEX sertifikaları ile ilerlemektedir.

Kalite yönetim sistemimiz, müşterilerimizin beklentileri ile 100% örtüşür. Değer kaybı sistemleri ile  israfı miniminize etmek ve çevreye saygılı üretim ile sürdürülebilir değerlerle müşterilerimize hizmet vermeyi önemseriz.

Misyon

İnsan sağlığını ve güvenliğini ön planda tutan , sürdürülebilir ve güvenilir üretim ile müşteri tatminini ve uzun soluklu işbirlikleri ile müşterilerimizin beklediği kaliteyi sağlamaktır.

Vizyon

2033 yılında, Örme ürün ihracatında, en başarılı firmalar listesine girmek vizyonuyla çıktığımız bu yolda; sürdürülebilir üretim ve kalite ile müşteri memnuniyetini en üstte tutmayı hedeflemekteyiz.

Bizi Arayın!